Back to Question Center
0

İçerik Pazarlama Veya Traditional Marketing? Semest Ne Seçeceğini Açıklıyor

1 answers:

Potansiyel müşterilerinizin ve izleyicilerin içine girdiklerini anlamak, marketing yeterince yaxşı vurgulanamaz. Hedef kitlenize özgün ve taze içerik sunmak çox vacibdir. Sert rekabet ortamında ayakta kalabilmek ve hedeflerinize ulaşmak üçün, hedef kitlenize gerçek zamanlı olaraq yüksek kaliteli içerik sunmanız ve sunmanız lazımdır. Pazarlamacılar yaxşı bir sayı doğru yaklaşım SEO gəldikdə nə qiymətləndirirsiniz.

Kullanıcı katılımını ve inanılmaz bir dönüşüm oranını elde etmek üçün, kitlenizin içeriğinizi ve içeriğini ve gelen mesajı anlaması lazımdır. Geleneksel pazarlamayı yürütmek ve içerik pazarlamacılığı yapmak üçün kullanılan yaklaşımlar arasında çox fark var.

Semalet Digital Services'in Müşteri Başarı Yöneticisi Jack Miller, içerik pazarlamacılığının ve geleneksel pazarlamanın avantaj ve dezavantajlarını açıklıyor.

SEO, kullanıcı etkileşimini vurgulamak ve kampanyanızın viskisini təmin edir. Geleneksel pazarlama ağırlıklı olaraq dinleyicilerine ulaşmak üçün radio reklamları ve baskılar kullanıyordu. Seyirci kitlesine ulaşmak üçün SEO texniki öğeleri kullanıldığından, içerik pazarlaması nispeten farklıdır. E-poçt kampanyaları, video tabanlı reklamlar, sosial media platformaları və bloglardan bahsedin. Etkili bir SEO kampanyasına sahib olmaq ve potansiyel müşterilere ulaşmak üçün canlı bir hikaye çizgisine ve onlara içerik sunmanın etkili bir yoluna sahib olmaq lazımdır.

Geleneksel pazarlamayı içerik pazarlamasından ayırmak üçün birtakım farklılıklar kullanılabilir. Bununla birlikdə təyin edilmiş hədəflər eynidır. Hem içerik hem de geleneksel pazarlamada sağlanacak hedefler şunlardır:

  1. Mövcud potansiyel müşterileri potansiyel müşterilere ve müşterilere dönüştürmek
  2. Belli bir üründe izleyiciye yeterli eğitim verin
  3. Bir SEO kampanyasında daha çox potensial müşteri yaratmaq üçün

Diğer farklılıklar şunları ehtiva edir:

İçerik Yaratma

Yaxşı içeriğin üretilmesi, hayatta kalmanın digital pazarlamacılar ve böyük başarılar verir. Kaliteli ve taze içerik üretilmesi, media platformlarında dolaşır ve katılımı artırır.

  • SEO'nun uzun vadeli yaşaması qalması

İçerik marketinqliyi raf ömrü açısından iyidir. İçerik pazarlamasıyla, şu anda çox harcama yapmanız lazım deyil. İçerik pazarlaması, uzun vadeli gelir yaratma pazarlamacılar təmin edir.

  • Kitlenize əlaqə qurma yaklaşımınız

Geleneksel pazarlama, izleyicilere ürününüzü daha kişisel bir düzeyde anlamanız üçün bir şans sunmaz. Daha açıq bir yaklaşım. Öte yandan, içerik pazarlaması, digital pazarlamacılara, bloglar, video tabanlı kampanyalar ve e-poçt kimi teknikleri kullanan müşterilerin ilgisini çekme şansı verir. SEO kampanyanızda böyük uğur qazanmaq istəsəniz, məzmun pazarlamacılığı istihdam edin.

  • Potansiyel alıcıları içerik geliştiricilere bağlama

Rəqəmsal marketinq məsələsi, ən yaxşı məzmunun yaradılması kifayət qədər vurgulanamaz. İçerik geliştiricileri ve ən yaxşı alıcılar arasında yaxşı bir ilişki olmalıdır. İçerik pazarlaması, pazarlamacılara güvenilir web content geliştiricileri ile bağlantı kurma şansı verir.

Geleneksel marketinq ve içerik marketinqi, SEO kampanyalarındaki başarıların gerçekleştirilmesine yönelik bir rol oynuyor. Pazarlama, eski moda yaklaşım ya da yeni teknikler yaklaşımı ilə bağlı deyildir. Müştərilərinizə ən yaxşı məzmunu təqdim etmək və istifadəçilərin maraqlarını çəkmək üçün bu qədər əhəmiyyətlidir. İçerik pazarlamacılığı ile etkin bir SEO kampanyası oluşturun ve müşterilerinizin daha çox kazanmalarını təmin edin Source .

November 28, 2017