Ücretsiz SEO Analizini Hemen Al!
Butona tıkla, formu doldur, ücretsiz SEO analizini kap!
ÜCRETSİZ SEO ANALİZİ
Reklamlara Tonlarca Para Harcamaktan Sıkılmadın mı?
Butona tıkla, biz de sana tavşan deliğinin gittiği yerleri gösterelim...
ÜCRETSİZ STRATEJİ GÖRÜŞMESİ
Websiteni Gugıl Amca Sonuçlarında Zirveye Taşı!
Ben bunları biliyorum hemen başlayalım diyorsan atla
SON OTOBÜS!
Previous slide
Next slide

Site-İçi SEO

Site analizi, site hızı, teknik optimizasyonlar, kullanıcı deneyimi… Sitenizi didik didik edeceğiz, hepsi bizden sorulur!

Site Dışı SEO

Haber siteleri, bloglar, sosyal imler ve daha fazlasıyla inşa ettiğimiz muhteşem ve görkemli referans (backlink) ağınızla Google’ı şoke edin!

E-Ticaret SEO

Küçük-büyük her e-ticaret işletmesinin hayali, reklamsız satış yapmaktır. Gülümseyin; harikalar diyarında hayaller gerçek olur!

Yerel SEO

Bölgenizde çok fazla mı rakip var? Rakiplerinizin arasından sıyrılmak mı istiyorsunuz? Bunun bir yolu var! Buyurun gösterelim…

Nasıl

Boşa Para Ve Zaman Harcamadan

Satış

Ve Müşterilerinizi

En Az 2.5 Kat

Arttırırsınız?

İster Ürün Satın, İster Hizmet Satın!

12 işletme, 8 farklı sektörden 22.000+ anahtar kelime indeksi ile edindiğimiz tecrübeleri aktarıyoruz.

E-ticaret işletmeleri, hizmet sektörü ve B2B işletmeler için sizi Google aramalarında ilk sıralara taşıyarak yüzlerce, hatta binlerce müşteri bulmanızı sağlayacak Google Optimizasyonu (SEO) çalışması

Günde sadece 100 TL’den başlayan fiyatlarla reklam harcaması yapmadan yüzlerce müşteri kazanma fırsatını kaçırmayın.

Neden Seo?

Bir Cesedi Saklamak İçin En İyi Yer, Google'ın 2. Sayfasıdır.

Potansiyel Trafik

Otoriter raporlara göre Google’daki trafiğin %70-80’i ilk sayfaya akıyor. Kalan sayfalardaki toplam trafik, arama hacminin sadece %20-30’udur. Eğer sitenizin kuş uçmaz, kervan geçmez bir çöl olmasını istemiyorsanız, SEO’ya gereken önemi vermelisiniz.

Yüksek Marka Bilinirliği

SEO sadece trafik kazanmanıza yaramaz, aynı zamanda uzun süreli kalıcılığı sayesinde en etkili marka bilinirliği faaliyetidir.

Şu Anda Hala Websitemizdeyseniz Muhtemelen ;

Dahası, Kafanızda Şu Sorular Dönüyor;

Bu Ve Bunun Gibi Sorunları Bizzat Biz De Yaşadık, Danışanlarımızdan Da Duyduk.

Ancak endişe etmeyin, birlikte oluşturacağımız stratejiler sayesinde Google aramalarında ilk sıralara çıkarak müşteri ve satışlarımızı reklam harcamasına gerek kalmadan katlamak mümkün!

SEO Nedir, Neden SEO Çalışması Yaptırmalısınız?

Sitenizde belli optimizasyonlar ve düzenlemeler yaparak Google’ın sizin websitenizi ilk sıralarda göstermesini sağlıyoruz. Bu sayede sattığınız ürün ve hizmeti arayan kişiler sizin web sitenizi Google’da bularak sitenizi ziyaret ediyorlar. Bu süreç için yaptığımız optimizasyon çalışmasına Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) denir.

Farz edelim bir e-ticaret işletmesi, bir danışmanlık şirketi ya da işletmelere hizmet veren B2B bir şirketsiniz. Doğrudan ürününüzü ya da hizmetinizi arayan insanlara nasıl ulaşırsınız?

Ya da şu şekilde soralım, bir hizmet veya ürün satın almak istiyorsunuz ama bunu nereden alacağınızı bilmiyorsunuz. Ne yaparsınız?

lbette Google’da ararsınız. Peki, Google’da bir şey ararken en son ne zaman 2. 3. sayfaları ziyaret ettiğinizi hatırlıyor musunuz? Muhtemelen aradığınız şeyi eğer ilk sayfada bulabiliyorsanız diğer sayfaları asla ziyaret etmiyorsunuz.

Diğer tüm insanlar da aynı sizin gibi. Google’daki trafiğin %70-75’i ilk sayfadaki web sitelerine akıyor, kalan %25-30’u ise diğer sayfaları ziyaret ediyor. Toplam trafiğin %35-40’ı Google aramasındaki ilk sırada bulunan web sitesine akıyor. Kalan trafik ise azalan oranlarda sıralamaya bağlı bir şekilde dağılım gösteriyor.

Bu sebeple eğer hedef anahtar kelimelerinizde ilk sayfada yer almıyorsanız inanılmaz bir potansiyel trafik kaybı yaşıyorsunuz demektir.

Biz de E-Tüccar olarak rakiplerinizin ve sizin web sitenizi analiz ediyor, doğru anahtar kelimeleri sizin için buluyor ve optimizasyonlar sağlayarak web sitenizi hedef anahtar kelimelerinizde önce ilk sayfaya, sonra ilk sıralara getiriyoruz.

Dijital Reklamlar - SEO Karşılaştırması

Facebook Instagram reklamlarının SEO’ya göre avantajları olduğu gibi, SEO’nun da Facebook ve Instagram reklamlarına karşı bazı avantajları var.

Nasıl Yapıyoruz, Sırlarımızı Sizinle Paylaşıyoruz!​

SEO çalışmasına, analiz ile başlarız. Öncelikle sizin websitenizi, rakip web sitelerini, anahtar kelimeleri ve sektörü analiz ederiz.

Daha sonra, elde ettiğimiz veriler doğrultusunda sitenizin teknik sorunlarını önceden planladığımız programa bağlı kalarak çözmeye koyuluruz.